ÜNLÜLERİN YILBAŞI KOMBİNLERİ

Yeni yıl kombinin için ilham mı arıyorsun?

Yazan: Nilhan Gençoğlu


İster evde ol ister dışarda Yeni yıla motive bir giriş yapmak istiyorsan tarzını öne çıkarabileceğin kombinler yapabilirsin. Sana ilham olması için sevdiğim ünlülerin kombinlerinden küçük bir derleme yaptım.

Kendall Jenner: Çekici ve Feminen

Altın ve siyahın uyumunu en göz alıcı şekilde yansıtmak için parlak altın bir bluz seçip alt kısmını siyah tonlarda sade bir etek veya şort ile tamamlayabilirsin. Kendall’ın yaptığı gibi topuğu altın renklerde siyah bir topuklu ayakkabıdan ilham alabilir veya minimal bir topuklu ayakkabı ile de feminenliğini ortaya çıkarabilirsin. Bluzu daha fazla öne çıkarmak istersen fazla takı ve akseasuar kullanımından kaçınabilirsin. Straplez bir bluz giyeceksen saçlarını salık bırakman veya helen tarzı bir stil uygulaman bence güzel olabilir.

Kaynak: Kendall Jenner

Olivia Culpo: Modern ve Rahat

Olivia’nın stilinden ilham alarak siyah gösterişli bir bluz giyip altına kot pantalon ile bu görünümü sporlaştırabilirsin. Bluz renginle uyumlu bir topuklu ayakkabı ile şık bir uyum sağlayabilir, straplez bir bluz tercih edeceksen, çarpıcı bir kolye ile kombinini tamamlayabilirsin. Saçlarına doğal ve salaş dalgalar yapıp açık bırakabilir, minik bir yarım atkuyruğu veya yarım topuz yaparak modern imajını tamamlayabilirsin.

Kaynak: Olivia Culpo

Elsa Hosk: Dikkat Çekici

Bu kombin dikkat çekmeyi sevenler için. Gecenin rengi olan kırmızıyı bolca kullanan bu kombin, satenin feminen yapısını kullanarak tüm ilgiyi üstüne çekmeni sağlayabilir. İddialı bir kombin olduğundan abartılı takı seçimi yapmaman önemli. Elsa’dan ilham alarak göz makyajına odaklanabilir ve nude bir ruj tercih edebilirsin. Veya göz makyajını sade bırakarak süreceğin kırmızı bir ruj yüzündeki odağın dudaklarına yoğunlaşmasını ve aynı zamanda kombininle uyum içinde olmasını sağlayabilir. Sivri burun topuklu bir ayakkabı iddialı ve özgüvenli bir duruş sağlamana destek olabilir.

Kaynak: Elsa Hosk

Chiara Ferragni: Yeni Yul Ruhu

Yeni yıl temasını canlı tutmayı sevenlerdensen bu tarz bir kombin tam senlik. Chiara’dan ilham alarak beyaz ve kırmızı renklerde hareketli bir kazak ile yılbaşı modunu yakalayabilir, triko şort veya tayt ile konforlu bir stil oluşturabilirsin. Bence Chiara’nın tercih ettiği kol detayı şirin ve masum bir dokunuş katıyor. Saçlarını atkuyruğu yapman kazağın desenlerini ortaya çıkarabilir. Veya uçlarına maşa ile biraz dalga ekleyerek Chiara gibi tatlı ve samimi bir stil yakalayabilirsin.

Kaynak: Chiara Ferragni

Emma Roberts: Sade Şıklık

Risksiz bir şıklık yakalamak istiyorsan siyah bir kombin tam senlik. Emma’dan ilham alarak tamamen siyah parçalardan oluşan bir stil oluşturabilirsin. Hareketli bir elbise seçerek odak noktayı elbisen yapabilir, ayakkabı ve aksesuar seçimini sadelikten yana kullanabilirsin. Saçlarını açık bırakabilir, doğal salaş dalgalar veya düz bir fön çektirebilirsin.

Kaynak: Emma Roberts


Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim