2022'NİN EN POPÜLER 5 MODA TRENDİ

Şimdiden 2022'nin en trendi olmak istiyorsan seni buraya bekliyoruz!

Yazan: İdil KızılkayaBAŞTAN AŞAĞI BEYAZ

Bu sene trendlerden, kar beyazı kombinler! Bembeyaz bir kombinle sofistike görünmeyi kolayca sağlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan evde olan beyazların hepsini toplamak!


Sırayla: Christian Dior Resort 2022, Chanel İlkbahar/Yaz 2022, Fendi İlkbahar/Yaz 2022, Gigi Hadid

DÜŞÜK BEL

Düşük beli duyunca  herkesin aklına 2000’li yılların başındaki Britney Spears geldiğini biliyoruz ama bu trend gözünüzü korkutmasın!  Pantolonlar, kot pantolonlar ve hatta etekler bile artık bol ve belde çok daha rahat. Bu trende direnenler ve hemen adapte olanlar olarak ikiye ayrıldık bile!


Sırayla: Dolce & Gabanna İlkbahar 2022, Blumarine İlkbahar/Yaz 2022

TRANSPARAN  KIYAFETLER

Ve geri geldiler! Herkesin aklında tek soru; yeterince cesur musun? 2022’de gece hayatının vazgeçilmezi transparan kıyafetler olacak gibi görünüyor. Biz bu görüntülere bayıldık!


Sırayla: Camille Charriere/Nensi Dojaka, Saint Laurent İlkbahar 2022, Versace İlkbahar/Yaz 2022

KAT KAT 

Her sene olduğunu gibi bu trend seni 2022’de de sıcacık tutacak! Kat kat ceketler, tişörtlerin içinden çıkan kazaklar ve üst üste giyilen elbiseler 2022 kış koleksiyonlarında en çok gördüğümüz kombinlerden. "Katmanlı giyinme" modası uzun zamandır bizimle ve hiç bir yere gitmeyecek gibi gözüküyor!


Sırayala: Blair Eadie, MARYAM NASSIR ZADEH 2022, Balenciaga İlkbahar 2022

PLATFORM AYAKKABILAR

2021 kesinlikle eski moda trendlerinin yeniden popüler hale geldiği bir yıl oldu ve bu 2022 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Platform ayakkabı trendi 70'lerde başlamış olsa da, oldukça uzun bir süredir ortalarda. TikTok ve Instagram gibi sosyal medya uygulamaları da ayakkabı trendini tekrar popüler hale getirdi. Yine kimisi kolaylıkla bu modayı takip ederken bazıları ise bu trende direniyor. Bizce bu ayakkabılar hem çok farklı hem de rahat! 2022'de daha çok görmek için sabırsızlanıyoruz!

Sırayla: Beyonce, Versace Sonbahar/Kış 2021, Dua Lipa

Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim