BEYAZ JEAN KILAVUZU

Duyduk duymadık demeyin; sezonun yeni trend alarmı beyaz kotlar! Peki bu sezonun yeni trendini nasıl dolabımıza en güzel şekilde yerleştirebiliriz?

Yazan: Ayten TürkKot pantolonlar uzun yıllardır dolaplarımızın en önemli, değerli ve vazgeçilmez parçalarından biri. Hatta dolaplarımızın en kurtarıcı parçası bile diyebiliriz. Dört mevsim çeşit çeşit kombinler yapabileceğiniz bir parça olduğunu da unutmayalım. Özellikle kış aylarında tepeden tırnağa beyaz giyinmek biz Bi Kutu Kombin stilistlerinin favorilerinden biri. 

Doğru kotu bulmak zorlu bir görev olsa da vücudumuza uyan mükemmel kalıbı bulduğumuz anda kombin seçeneklerimiz sınırsız! Hala vücudunuza kusursuz oturan kot pantolon arayışındaysanız stilistinize not eklemeyi unutmayın! Bu zorlu arayışta sizin için buradayız! 

Peki diyelim kotumuzu bulduk, o halde sıra dolabımızın yeni göz bebeğini nasıl kombinleyeceğimize geliyor.

İşte senin için derlediğimiz bazı örnekler:


BİRAZ CESARET

Hala içimizdeki yaz heyecanını kıpır kıpırken beyaz kotunu renkli tişörtler, gömlekler veya croplarla birleştirip eforsuz bir görüntü elde etmek çok güzel olmaz mı? Beyaz rengin getirdiği sadeliği ve asaleti çılgın renklerle karıştırmak kulağa korkutucu gelse de biraz cesaretle bu şıklığa ulaşmak mümkün. Bırak da renkler kombininde içinden geldiği gibi karışsın!
ZIT KUTUPLAR

Zıtlıkların çekimini hepimiz biliyoruz. Siyah-beyaz, zıtlık denince aklımıza ilk gelen örneklerden biriyken bu karşıtlığı kombinlerimize uyarlamak neden olmasın? Beyazın yumuşaklığı ve siyahın sertliğinin bir araya geldiği bu kombin tarzı tam sana göre olabilir!
TEPEDEN TIRNAĞA BEYAZ

Tek parça beyaz bana yetmez diyenler burada mı? Beyaz kotunu ve dolabındaki diğer beyaz parçalarını topla, ve ton sür ton kombininle hem trend, hem zamansız bir tarz yarat. Bir taşla iki kuş! Mesela bu kombin sana ilham verebilir:
DOĞAYA DÖNÜŞ

Yavaş yavaş sonbahara yaklaştığımız bu günlerde doğanın renklerinden esinlenip beyaz kotları toprak tonlarıyla birleştirmek de güzel bir seçenek olabilir.Kapak Resmi Kaynak: British Vogue

Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim