Bİ KUTU KOMBİN İLE DOLABINIZI BAŞTAN YARATIN!

Neden Bi Kutu Kombin diyorsan buraya!

Yazan: Elif OktarBi Kutu Kombin ekibi olarak kişisel tarzını keşfetmene yardımcı olmaya ve dolabını lokal markalardan oluşan parçalarla değiştirmeye hazırız. Sana özel stilistlerimizin hazırladığı kombinler için sen hazır mısın? 

1. Yeni Trendleri Yakala!

Moda trendleri stilistlerimiz tarafından güncel olarak takip edilir. Sana hazırlanan kombinin trendlere uygun olduğundan emin olabilirsin. Şehirde kimsenin üstünde göremeyeceğin eşsiz parçalar ile farklı bir tarz yaratmaya hazır mısın?

2. Kişisel Stilistin Olsun!

Doldurduğun stil testi ile stilistin seni daha yakından tanıyarak seni en iyi yansıtan bir kombin oluşturmayı hedefliyor. Bu noktada, istediğin parçaları seçebilmesi için doldurmuş olduğun stil testi çok önemli. Seni daha iyi tanıyabilmesi ve istediğin kombini oluşturabilmesi için ona detaylıca kendinden bahsetmen yeterli.

3. Favori Lokal Markanı Keşfet!

Bünyemizde 100’den fazla lokal marka bulunmaktadır. Bi Kutu Kombin ile kendine lokal markalarla tanışma fırsatı tanırsın. Yeni favori markanı keşfedebilirsin!

4. Zamandan Tasarruf Et!

Alışveriş merkezine gidip alışveriş yapacak vaktin yok mu? Senin için stilistin alışverişini yapsın. Belirlediğin bütçe aralığı ve stil testi ile aklındaki parçaları bulsun. Böylece zamanını ve paranı boşa harcamamış olacaksın. Bize güven!

5. Yeni bir Tarz Yarat!

Denemek istediğin parçalar veya tarzlar varsa ama nereden başlasan bilemiyorsan Bi Kutu Kombin #tamsanagöre! Tek seferlik sipariş vererek sistemi deneyebilir veya aylık üye olarak stilistinle dolabını baştan yaratabilirsin. Stilistlerimiz sana yardım etmek ve tavsiyeler vermek için  burada!


Web sitemiz üzerinden stil testini doldurarak hemen ilk siparişini oluşturabilirsin. Tarzına ve beden tercihlerine bağlı olarak uzman stilistlerimiz lokal markalardan kombinini oluşturmak için hemen çalışmalarına başlar. Evine gelen kombinini 4 gün içerisinde deneyip, beğendiğin parçaları Bi Kutu Kombin hesabından etiket fiyatına satın alabilirsin. Geri kalanını iade edebilirsin. Kargo ve iadeler her zaman ücretsiz!

Yeni bir tarz , yeni görünüş , yeni markalar, yeni bir dolap istiyorsan doğru yere geldin. Hemen ilk siparişini oluştur ve gerisini bize bırak!


Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim