Bİ KUTU KOMBİN STİLİSTİN ÖNERİYOR: YARATICI KATMANLAMA TEKNİKLERİ

Karşınızda Bi Kutu Kombin stilistlerinin favori trendi: Katmanlı Kombinler!

Yazan: Arya SavaşKatmanlı kombinler 2022'nin en popüler trendlerinden biri olacakmış gibi duruyor.  Bi Kutu Kombin stilistlerinin de oldukça sevdiği ve kutularınızı hazırlarken kullandığı bir teknik. Kışın soğuk havalara karşı koruması dışında, katmanlı giyinmek size gardırobunuzda bulunan parçalarla farklı kombinasyonlar yaparak oynama fırsatı ve sonsuz kombin olasılıkları veriyor. 

Peki ya nasıl mı?

Stilistlerimizin sizin için hazırladığı katmanlı kombin önerilerine göz atalım:


Blazer ve dış giyimle oynayın!

Bu katmanlı görünüm, yalnızca kıyafetinize boyut kazandırmakla kalmaz, sıcak geldiğinde üzerinizdeki ceketlerden birini çıkarabilme rahatlığı sunar. Aynı zamanda, içinizde olan son zamanın bir diğer popüler trendlerinden olan blazerınızı göstermenizi sağlar. 

@katesusic - @haileybieber - @blaireadiebee

Boğazlı kazaklarla sonsuz kombin!

Katmanlı kombin yapmanın en kolay yolu diyebiliriz. Düz bir dik yaka üzerine grafik desenli ya da renkli bir tişört giymek kombininize eğlence katacaktır. Gömlek veya kazakların içine giyerek hem daha koruyucu hem de daha havalı bir kombin yapabilirsiniz. 

Pintrest

Gardırobunuzdan bir yazlık elbise kapın!

Yaz sıcakları bitince çok sevdiğiniz ama giyemediğiniz askılı elbiselerini değerlendirmek için güzel bir fırsat! Elbisenin içerisine boğazlı kazak veya uzun kollu üst tercih ederek mevsime uygun hale getirebilirsiniz. Üzerine aldığınız bir hırka veya kabanla kış soğuklarına hazırsınız.

Pintrest

Havalar soğumuşken süveterli kombin zamanı!

Süveterler iddialı kollar ve farklı yakalarla eğlenmenizi sağlıyor. Süveterin içine giydiğiniz gömleğin yakasını çıkararak çok havalı bir görüntü yaratabilirsiniz. Daha günlük bir kombin yaparken içine tişört giyerek daha spor bir görüntü de yakalayabilirsiniz.

@daniellejuliesp - @cansuakinn - @vi_bogodist

Tulumları kucaklayın!

Tulumlar en kolay katmanlı kombin yapılabilecek diğer parçalardan biri. İçine kazak, balıkçı yaka ya da uzun kollu tişört ekleyerek rahatça kullanabilirsiniz. Üstüne aldığınız bir ceket hem soğuktan koruyup, hem de size havalı bir görüntü kazandırabilir.

@leandramcohen - @venswifestyle

Kazak içine gömlekle kombininizi şıklaştırın!

Uzun kollu kazaklarının içine bir gömlek giyerek spor kombininizi şık bir hale kolayca getirebilirsiniz! Bu aynı zamanda stilistlerimizin en sevdiği iş kombinlerinden biri.

Pintrest - @blaireadiebee

Panço deneyin!

Çok soğuk olmayan ancak çok da sıcak olmayan günler için harikadır. Ayrıca sıcaktan kızarmaya başlarsanız kolayca katmanları azaltabileceğiniz bir parça. 

Pintrest

Renklerle oynamaktan korkmayın!

Hem katmanlama, hem renkli giyinme trendine uymak isteyenler için nokta atışı. Katmanladığınız parçaları farklı renklerde seçerek hem eğlenebilir, hem de etrafa pozitif enerji yayabilirsiniz.

@constantly_k - @emmamoldt

Kombininizin son parçası büstiyer olsun!

Kış gelince kaldırdığınız büstiyerleri geri çıkarma zamanı! Kazak veya tişörtün üstüne büstiyer son dönemin havalı ve popüler kombinlerinden. 

Pintrest

Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim