RİHANNA'NIN HAMİLELİK STİLİ

Geçtiğimiz haftalarda New York sokaklarında hamileliğini duyuran Rihanna neden stil ikonu olduğunu bizlere tekrar kanıtlamış oldu…

Yazan: Arya Savaş2000’li yıllardan beri kendine has stili ile gündemden düşmeyen Rihanna, geçtiğimiz günlerde partneri Asap Rocky ile New York sokaklarında göbeğini sergileyerek hepimize sürpriz yaptı. Konu Rihanna gibi bir stil ikonu olunca onun için ne kadar çok sevinsek de doğal olarak ikonik hamilelik kombinleri görmeyi de heyecanla bekliyoruz. Ve son birkaç güne bakılırsa önümüzdeki aylarda hayal kırıklığına uğramayacağız gibi gözüküyor.  

Hadi Rihanna’nın bizi kandırmak için zekice planlanan kombinlerinden başlayarak hamilelik stiline göz atalım.

Pool - Getty Images

Rihanna’nın hamile olduğuyla ilgili dedikodular Kasım ayında Barbados’da giydiği bu turuncu, vücudunu saran Bottega Veneta elbise ile başlamıştı. 

Pool - Getty Images

Geriye bakınca bütün bol ve spor kombinler aslında hamileliğin habercisiymiş. Sağdaki kombiniyle Rihanna Gucci’den seçtiği parçalarla bize desen nasıl karıştırılır gösteriyor. Görünüşe bakılırsa şişme montlar hamilelik tarzını domine edecek gibi duruyor. Güneş gözlükleri ile kombinlerine ayrı bir hava katmasına da bayıldık.

Pool - Getty Images

Rihanna ne giyse yakışıyor diye boşuna demiyoruz! Bu sefer sezonun trendlerinden olan deri bir ceket-pantolon takımı ile karşımızda! Düz siyah parçaların içinde bile çok havalı duruyor. Yine bol bir bomber ceket seçimi yapmış olması da gözümüzden kaçmadı.

Pool - Getty Images

Ve işte mutlu haberi aldığımız o gün! Her zaman kendi kurallarına göre oynayan Rihanna ve A$AP Rocky, Harlem'de şarkıcının düşük belli, bol, yırtık kot pantolon ve büyük boy pembe bir pantolon giydiği bir fotoğraf çekimi düzenleyerek büyük haberlerini dünyaya duyurdu. Chanel kapitone ceketini vintage tarzı mücevherlerle örttüğü göbeğini ortaya çıkarmak için açık bıraktı.

Pool - Getty Images

Ve Rihanna’yı yine bu sezonun trendlerinden olan derin dekolteli bir üstle görüyoruz. Baştan aşağı simsiyah kombiniyle adeta Matrix filminden çıkmış gibi.

Pool - Getty Images

Görünüşe bakılırsa hamile modasında göbek dekoltesi bırakmak Rihanna ile birlikte oldukça popüler olacak. Topuklu sandaletinin bandını jeaninin üzerinden bağladığı küçük detaya da bayıldık!


Pool - Getty Images

Rihanna kozmetik markası Fenty Beauty’nin etkinliğinde hamile stilini sergilemeye devam ediyor. The Attico’dan tercih ettiği parıltılı takımla her zamanki gibi tarz ve sezonun trendine uygun.


Pool - Getty Images

Kapanışı iç çamaşırı markası Fenty’nin etkinliğinde görüntülenen Rihanna’nın makyajına kadar eşleştirdiği kırmızı kombini ile yapıyoruz. Asap Rocky’nin kırmızı spor ayakkabılarıyla uyum yakalaması da gözümüzden kaçmadı.

Heyecanla yeni kombinlerini bekliyoruz! 


Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim