Stil Danışmanlarımız |Bi Kutu Kombin

Bi Kutu Kombin

Bi Kutu Kombin’den sipariş verdiğiniz zaman size özel bir stil danışmanı atanır. ROOM bünyesinde Başak Dizer Tatlıtuğ ve Deniz Marşan önderliğinde çalışan stilistlerimiz, yıllardır giydirdikleri ünlülerle Türk modasına yön vermişlerdir.

Gerek en popüler diziler gerek kırmızı halılar olsun, bu genç ve dinamik ekibimiz 10 yılı aşkın süredir aktif bir şekilde kişisel styling hizmeti vermektedir.

Her zaman en yeni trendleri takip eden, bedene ve stile göre giyinmenin önemini kavramış ROOM ekibi sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor!

Stil Danışmanlarımız

Layza Akdilek | Bi Kutu Kombin Stil Danışmanı

Layza Akdilek

Stil Danışmanı

London University of Arts’ta pazarlama ve yayıncılık üzerine lisansını bitirdikten sonra çocukluk hayali olan moda sektörüne giriş yapmıştır.

Rakel Sabah | Bi Kutu Kombin Stil Danışmanı

Rakel Sabah

Stil Danışmanı

Eğitim hayatını Barcelona’da moda üzerine tamamladıktan sonra Rakel Sabah New York’un önde gelen okullarından olan FIT’de styling üzerine bir program tamamlamıştır.

Nazlı Günay | Bi Kutu Kombin Stil Danışmanı

Nazlı Günay

Stil Danışmanı

Küçüklükten beri tutkusu olan modayı 5 yıl evvel mesleği haline getirmiş ve ROOM bünyesinde stil danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Zeynep Ünver | Bi Kutu Kombin Stil Danışmanı

Zeynep Ünver

Stil Danışmanı

Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden mezun olduktan sonra moda sektörüne erkek stil danışmanı olarak giriş yapmıştır.

Damla Yılmaz | Bi Kutu Kombin Stil Danışmanı

Damla Yılmaz

Stil Danışmanı

İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra moda sektörüne ROOM bünyesinde hızlı bir giriş yapmıştır.

Eylül Yülker | Bi Kutu Kombin Stil Danışmanı

Eylül Yülker

Stil Danışmanı

Istanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olan Eylül marka ilişkileri ve stil danışmanlığı konusunda uzmandır.