KAYAK TATİLİ ZAMANI

Bu sezon dağda şık ve trend görünmenin ipuçları...

Yazan: Arya SavasSoğuk kış ayları gelince tatil rotamız popüler kayak merkezlerine çevriliyor. Peki ya bavulun hazır mı? Bu sezon mutlaka bavulunda olması gereken trend parçalara göz atalım!

Fotoğraf: @birgitkos

1.Balaklava

2022 yılının en popüler parçalarından balaklava kar maskesinin en trend hali! Dondurucu soğuklara karşı da birebir! Bu parçayı kayak tatili dışında sokak stilinize de kolayca adapte edebilirsiniz. Ayrıca dolabınızdaki eşarp ve atkıları değişik bağlama tekniklerinde bir balaclavaya çevirebilirsiniz!

Fotoğraf: @blancamiro, @darjabarannik, @marianne_theodorsen

2. Renkli Ceketler

Bu sezon sokak stili kadar kayak stili de oldukça renkli ve eğlenceli. 


Fotoğraf: @oliviabynature, @paolalct, @caglasikel

3. Metalikler

Kırmızı halıdan başlayarak gittikçe hayatımızı ele geçiren metalikler kayak pistlerine de ulaştı. Bu sezon metalik renkleri kayak aksesuarlarının yanı sıra şişme ceketler ve botlarda da görebilirsiniz.

Fotoğraf: @kendalljenner, @xeniaadonts

4. Çizgiler

Hem klasik, hem çok zarif olan bu deseni pistlerde sıkça görüyoruz. Sade kombininize çok çılgın olmadan, daha klasik bir dokunuş ve eğlence katmak isterseniz tam size göre bir trend!

Fotoğraf: @blancamiro, @vikyandthekid

5. Siyah-Beyaz 

Bu sezonun favori renk ikilisi pistte çok kolay uygulayabileceğiniz bir trend. Siyah kayak tulumunun içine beyaz boğazlı termal bir kazak giyebilir, veya komple beyaz kombininizi siyah bir bot ve bereyle tamamlayabilirsiniz.

Fotoğraf: @tineandreaa, @lenamahfouf, @sarahfuckingsnyder

6. Monokrom Desen

Başka bir desen trendi ile karşınızdayız. Daha deneysel bir kombin yapmak isterseniz monokrom bir ceket-pantolon takımı tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf: @chloelecareux, @paolalct

7. Renkli Atkılar

Kapanışı kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı atkı ile yapıyoruz. Kayak kayarken pek kullanışlı olmasa da bu parçayı ateş kenarında sıcak bir içecek yudumlarken veya kayak sonrasında tercih edebilirsiniz. 

Fotoğraf: @vikyandthekid, @sonialyson

Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim